Међуокружно такмичење у рукомету за ученике и ученице основних и средњих школа за регионе СРЕМСКОГ, МАЧВАНСКОГ И КОЛУБАРСКОГ ОКРУГА и првопласиране екипе са Првенства града у Београду и регионе ЈУЖНОБАЧКОГ, СРЕДЊЕБАНАТСКОГ И ЈУЖНОБАНАТСКОГ ОКРУГА као и другопласиране екипе са Првенства града у Београду одржано у Београду, у ”Штарк Арени”- Мала Арена на Новом Београду од 03-08.04.2019.године у организацији Београдске асоцијације за школски спорт.

Пласман основне школе ученици за регионе СРЕМСКОГ, МАЧВАНСКОГ И КОЛУБАРСКОГ
ОКРУГА и првопласиране екипе са Првенства града у Београду :
1. ОШ“Иво Андриц́“,Раковица,Београд
2. ОШ“Јанко Веселиновиц́“,Шабац
3. ОШ“Бранко Радичевиц́“,Шид
4. ОШ“Милан Муњас“,Уб

Пласман основне школе ученице за регионе СРЕМСКОГ, МАЧВАНСКОГ И КОЛУБАРСКОГ
ОКРУГА и првопласиране екипе са Првенства града у Београду :

1. ОШ“Цана Маријановиц́“,Сопот,Београд
2. ОШ“Милан Мунас“,Уб
3. ОШ“Свети Сава“,Лозница
4. ОШ“Змај Јова Јовановиц́“,Рума

Пласман средње школе ученици за регионе СРЕМСКОГ, МАЧВАНСКОГ И КОЛУБАРСКОГ ОКРУГА
и првопласиране екипе са Првенства града у Београду :

1. СШ“12.Гимназија“,Вождовац,Београд
2. СШ“Шабачка гимназија“,Шабац
3. СТШ“Техничка школа“,Ваљево
4. СШ“Никола Тесла“,Шид

Пласман средње школе ученице за регионе СРЕМСКОГ, МАЧВАНСКОГ И КОЛУБАРСКОГ ОКРУГА
и првопласиране екипе са Првенства града у Београду :

1. СШ“Спортска Гимназија“,Стари Град,Београд
2. СШ“Стеван Пузиц́“,Рума
3. СШ“Шабачка Гимназија“,Шабац
4. МШ“Др Миша Пантиц́“,Ваљево

Пласман основне школе ученици за регионе ЈУЖНОБАЧКОГ, СРЕДЊЕБАНАТСКОГ И
ЈУЖНОБАНАТСКОГ ОКРУГА као и другопласиране екипе са Првенства града у Београду :

1. ОШ“Петар Кочиц́“,Темерин
2. ОШ“Бранислав Нушиц́“,Вождовац,Београд
3. ОШ“Гоце Делчев“,Јабука
4. ОШ“Ђура Јакшиц́“,Зрењанин

Пласман основне школе ученице за регионе ЈУЖНОБАЧКОГ, СРЕДЊЕБАНАТСКОГ И
ЈУЖНОБАНАТСКОГ ОКРУГА као и другопласиране екипе са Првенства града у Београду :

1. ОШ“Драган Лукиц́“,Нови Београд,Београд
2. ОШ“Аксентије Максимовиц́“,Долово
3. ОШ“Петар Петровиц́ Његош“,Зрењанин
4. ОШ“Петар Кочиц́“,Темерин

Пласман средње школе ученици за регионе ЈУЖНОБАЧКОГ, СРЕДЊЕБАНАТСКОГ И
ЈУЖНОБАНАТСКОГ ОКРУГА као и другопласиране екипе са Првенства града у Београду :

1. СШ“10.Гимназија“,Нови Београд,Београд
2. СШ“Лукијан Мушицки“,Темерин
3. СШ“Никола Тесла“,Панчево
4. СШ“Вук Караџиц́“Сечањ

Пласман средње школе ученице за регионе ЈУЖНОБАЧКОГ, СРЕДЊЕБАНАТСКОГ И
ЈУЖНОБАНАТСКОГ ОКРУГА као и другопласиране екипе са Првенства града у Београду :

1. СШ“Зрењанинска гимназија“,Зрењанин
2. ЕШ“Нада Димиц́“,Земун,Београд
3. СШ“Урош Предиц́“,Панчево
4. СШ“Пинки“,Нови Сад

Првопласиране екипе су оствариле пласман на Републичко првенство у рукомету за
основне и средње школе ученика и ученица које ц́е се одржати од 13.05.-17.05.2019.
године у Караташу.